Kjo është gjendja e Valmir Veliut pas përplasjes me Miftarajn

Prishtinë | 11 Maj 2019 | 17:38 | Nga Ekonomia Online

Prishtina dhe Llapi po luajnë momentalisht në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta inFokus.

Valmir Veliu, futbollisti i Llapit që pati një përplasje me Diar Miftarajn, futbollistin e Prishtinës brenda fushës së lojës tashmë është në gjendje stabile, teksa i është pranuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në kryeqytet. Stafi mjekësor ka bërë të ditur që gjendja e tij është stabile dhe larg rrezikut për jetë!/Gazeta inFokus/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme