Klube nga Premier League e kërkojnë Bale

Prishtinë | 05 Mar 2019 | 09:17 | Nga Ekonomia Online

Gareth Bale mund të rikthehet në Premier League.

Është agjenti i tij Jonathan Barnett që ka thënë se ka interesim për të prej disa klubeve angleze, shkruan Mirror.

Bëhet fjalë për Chelsea, Tottenham Hotspur dhe Manchester United që besojnë se ai mund të jetë i lirë për to gjatë verës.

Barnett në anën tjetër ka akuzuar tifozët e Real Madridit se janë duke treguar mosrespekt për uellsianin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme