Klubit i volejbollit Theranda ndryshon emër

Prishtinë | 18 Nën 2020 | 20:23 | Nga Ekonomia Online

Klubit i Volejbollit “Kv Theranda” ka ndryshuar emër.

Sipas njoftimit në llogarin e tyre zyrtare në Facebook, ku klub do të quhet tani e tutje “Golden Eagle Theranda”.

“Nga sot kemi arritur marrëveshje që Kompania Golden Eagle të jetë sponzor gjeneral I Klubit të Volejbollit Theranda dhe nga tani klubi të quhet “Golden Eagle Theranda””, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme