Kololli konfirmon largimin nga Zurich: Një eksperience të bukur i erdhi fundi

22.05.2019; Luzern; FUSSBALL SUPER LEAGUE - FC Luzern - FC Zuerich; Benjamin Kololli (Zuerich) (Martin Meienberger/freshfocus)
Prishtinë | 06 Qer 2021 | 13:54 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti kosovar, Benjamin Kololli ka konfirmuar largimin nga skuadra e Zurich.

Kololli përmes një postimi në faqen zyrtare ka falënderuar tifozët, trajnerin dhe klubin për mbështetjen.

Benjamin Kololli që tre vite është pjesë e gjigantit zviceran.

Në këto 3 vite, Kololli ka qenë një nga futbollistët më të rëndësishëm të klubit. Ai po kërkon që të transferohet tek një ekip më i madh.

Të ngjashme