Komenti fantastik i tifozit anglez në Twitter për lojën e Kosovës

Prishtinë | 11 Sht 2019 | 12:07 | Nga Ekonomia Online

Loja e Kosovës është admiruar edhe nga tifozët e Anglisë.

Paraqitja e Kosovës në humbjen 5:3 nga Anglia ka filluar të lavdërohet nga të gjithë.

Pas mediave prestigjioze sportive, edhe tifozët anglezë janë mahnitur me lojën e mirë të skuadrës sonë, transmeton lajmi.net.

Kjo konfirmohet edhe nëpërmjet komenteve të publikuara në rrjetet sociale.

“Gjithmonë do ta mbështes Anglisë por wow Kosova!!! Futboll i bukur mbrëmë. Askush nuk mund t’ua mohoj. Vazhdoni dhe shpresoj se do t’ia dilni”, shkroi një prej tyre në Twitter.

MindofW
@MindofW_onMixer
I will always support England no matter what but woooow KOSOVO !!!! beautiful football last night 😍 No1 can take that away from you ! Keep it up and hopefully you will make it 🙂

1
11:08 AM – Sep 11, 2019
Twitter Ads info and privacy
See MindofW’s other Tweets

Të ngjashme