Kosova pjesë e kampionatit Ballkanik në volejboll

Prishtinë | 25 Sht 2019 | 14:43 | Nga Ekonomia Online

Kombëtarja e Kosovës në “beach volle” në të dyja konkurrencat, do të përfaqësohet në Kampionatin Ballkanik, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.

Në ballkanikun që mbahet në Izmir të Turqisë, Kosovën do ta përfaqësojë Dhuratë Sylejmani/Valmira Ramadani, kurse te meshkujt Armend Berisha/Faton Mustafa.

Kampionati Ballkanik i “beach volley” do të fillojë më 27 shtator dhe mbyllet më 30 shtator 2019.

Të ngjashme