Kosova rregullon dokumentacionin e Ylldren Ibrahimajt, pritet vendimi i FIFA-s

Prishtinë | 23 Gus 2019 | 18:12 | Nga Ekonomia Online

Përfaqësueses së Kosovës në futboll i është bashkuar edhe Ylldren Ibrahimaj.

Sporti në KTV mëson se edhe Ylldren Ibrahimaj e ka rregulluar çështjen e dokumentacionit dhe ka të drejtë loje pasi të marrë lejen nga FIFA.

Megjithatë ai nuk ka marrë ende thirrje për ndeshjet e shtatorit.

Kujtojmë se sot FIFA i ka dhënë leje të luajë me Kosovës Ibrahim Dreshoviqit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme