Kroos synon largimin nga Real Madridi

Prishtinë | 12 Pri 2019 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, po e konsideron largimin nga ky klub gjatë afatit kalimtar të verës, sipas raportimeve të AS.

29 vjeçari ndjehet që e ka përfunduar rrugëtimin e tij me Mbretërit, pas një stinori dëshpërues sivjet.

Kroos është shfaqur në 200 ndeshje për Madridin që kur iu bashkua më 2014, duke i fituar tre tituj të Ligës së Kampionëve dhe një titull të kampionit të Spanjës.

Të ngjashme