Kumbulla starton përsëri për Romën

Prishtinë | 29 Tet 2020 | 19:57 | Nga Ekonomia Online

Marash Kumbulla ka startuar përsëri për Romën

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla ka startuar përsëri për Romën.

Roma e zhvillon sot ndeshjen e dytë në Europa Ligë kundër CSKA Sofia, pas fitores se parë kundër Young Boys, fitore të cilën ua siguroi Marash Kumbulla.

Përpos Kumbullës, Fonseca ka vendosur që në sulm sot të startojë me Carles Perez dhe Mayoral.

Roma është në Grupin A të Europa Ligës bashkë me CFR Cluj, CSKA Sofia dhe Young Boys. 

Formacionet zyrtare:

AS Roma

CSKA Moska

Të ngjashme