Ky ishte asistimi i Vedat Muriqit te goli i parë i Mallorcas ndaj Grandas

Prishtinë | 07 Maj 2022 | 15:53 | Nga Ekonomia Online

Vedat Muriqi ka regjistruar asistimin e tij të dytë këtë sezon në La Liga.

Reprezentuesi i Kosovës ka asistuar te goli i parë i Mallorcas në ndeshjen ndaj Grandas, gazetaexpress.

Salva Sevilla ishte ai shënoi një gol të bukur me asistimin e Muriqit në minutën e 28-të.

Asistimin e Muriqit dhe golin e Sevillas mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Të ngjashme