Lajm i hidhur – ka ndërruar jetë e fejuara e Ricardo Centurion

Prishtinë | 30 Mar 2020 | 19:08 | Nga Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Argjentinën. E fejuara e futbollistit Ricardo Centurion, Melodi Pasini, ka humbur jetën pas një ataku kardiak.

Ajo ishte vetëm 25-vjeç, teksa pësoi sulm në zemër duke drejtuar makinën e saj në rrugët e qytetit të Lanusit.

Ajo ishet e fejuar prej 5 vitesh me futbollistin argjentinas, i cili në sezonet 2013-2014 dhe 2017-2018 ishte pjesë e Serisë A, teksa aktivizohet me Genoan.

Aktualisht futbollisti 27-vjeçar ishte huazuar te Velez në kampionatin argjentinas.

Të ngjashme