Lamtumirë Zlatan Ibrahimoviç (Foto)

Prishtinë | 25 Pri 2017 | 09:13 | Nga

Zlatan Ibrahimoviç pritet të largohet nga Manchester Unitedi në fund të sezonit.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mirror, Zlatan Ibrahimoviç ka pranuar se aventura në Manchester United ka mbaruar pas këputjeve të ligamenteve.

Ish anëtari i Interit, Milanit, Juvetnusit dhe Barcelonës pritet të transferohet në Amerikë, përkatësisht te LA Galaxy, përcjell Express.

Ish reprezentuesi i Suedisë pritet që t’i rikthehet fushës pas 9 ose 12 muajve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme