Lazio-Juventus, formacionet zyrtare

Prishtinë | 20 Nën 2021 | 17:30 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për xhiron e 13-të në Serie A.

Lazio me fitore do t’i afrohej zonës së Championsit, kurse Juventusi kërkon që t’i përmirësojë gabimet e fillimit të sezonit dhe t’i afrohet vendeve të para.

Momentalisht, Lazio gjendet në vendin e pestë me 21 pikë, kurse Juventusi i teti me tri më pak, shkruan Gazeta Express.

Të ngjashme