Leonardo: Cavani ka kërkuar të largohet, oferta e PSG-së e ulët

Prishtinë | 20 Jan 2020 | 10:51 | Nga Ekonomia Online

Drejtori sportiv i PSG-së, Leonardo ka folur hapur rreth situatës së Edinson Cavanit, duke e konfirmuar kërkesën e tij për largimin drejt Atletico Madridit.

Leonardo e konfirmoi po ashtu që klubi ka marr një ofertë, por sipas tij është e ulët.  L’Equipe ka raportuar se bëhet fjalë për 10 milionë euro, por që është refuzuar.

Kontrata e “El Matador” përfundon në verë dhe PSG nuk mund ta humbasë falas.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme