Liverpool – Arsenal, Xherdan Shaqiri nuk është as në stol

Prishtinë | 28 Sht 2020 | 20:11 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Arsenalit.

Jurgen Klopp hedh në fushë për këtë ndeshje më të mirët.

Por, mungon Xherdan Shaqiri, ai nuk është as në stol.

Lioverpool:

Për Arsenalin starton Granit Xhaka, por as në stol nuk është Shkodran Mustafi.


Të ngjashme