Liverpool kërkon këndelljen kundër Bournemouth

Prishtinë | 07 Mar 2020 | 12:55 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Bournemouth.

Pas humbjes befasuese dhe të parë këtë sezon, Liverpooli do të tentojë në “Anfield” të kthehet te fitoret.

Skuadra e Jurgen Klopp cuditërisht, edhe pas sezonit të mirë që po zhvillon, është eliminuar nga dy kupat në Angli dhe objektivi tani është vetëm Premierliga, trofe që i mungon që 30 vite, raporton Gazeta Express.

Liverpoool: Adrian, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Milner, Fabinho, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Firmino.

Bournemouth:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme