Liverpooli dhe Man City kërkojnë çerekfinalen në Carabao Cup, formacionet zyrtare

Prishtinë | 27 Tet 2021 | 20:33 | Nga Ekonomia Online

Liverpooli dhe Manchester City do të luajnë sonte për t’u kualifikuar në çerekfinale të Carabao Cup.

Liverpooli do të ketë punë me Preston North End, derisa Man City me West Ham Unitedin.

Të dy takimet do të zhvillohen nga ora 20 45.

Të ngjashme