Liverpooli i bashkohet Unitedit dhe Cityt për transferimin e Grealishit

Prishtinë | 22 Dhj 2020 | 18:56 | Nga Ekonomia Online

Liverpooli është futur në garë për transferimin e Jack Grealish nga Aston Villa.

Anësori anglez po tregon formë të lartë në këto sezonet e fundit dhe klubet e mëdha e duan transferimin e tij.

The Reds së fundmi janë duke shprehur interesim për të, mirëpo nuk do ta kenë të lehtë t’i marrin shërbimet e tij.

Dy skuadrat nga Manchesteri, United dhe City po ashtu ka kohë që po tentojnë të transferojnë atë nga Villa Park.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme