Liverpooli planifikon të largojë 6 lojtarë në janar

Prishtinë | 21 Nën 2020 | 10:31 | Nga Ekonomia Online

Gjashtë lojtarë mund të largohen në afatin kalimtar të janarit nga skuadra e Liverpoolit, në formë huazimi ose si largim të përhershëm, raporton Liverpool Echo.

Disa prej tyre pritet të largohet pasi duan më tepër minuta në fushë, e që momentalisht te skuadra e parë e kanë të vështirë të gjejnë hapësirë.

Bëhet fjalë për Yasser Larouci, Caoimhin Kelleher, Liam Millar, Oëen Beck, Abdi Sharif, Sepp van den Berg dhe Joe Hardy.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme