Llapi fiton ndaj Flamurtarit

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 17:04 | Nga Ekonomia Online

Llapi ka arritur të shënojë fitore si mysafir i Flamurtarit në ‘Xhemail Ibishi’ me rezultat

Llapi e nisi shumë mirë takimin duke arritur të shënojë dy herë në minutat e parë të ndeshjes.

Mërgim Pefqeli e hapi serinë e golave në minutën e 13-të me një gjuajtje me kokë pas harkimit të Mentor Zhdrellës (1-0).

Vetëm pas një minute Mentor Zhdrella shënon pasi pranoi një top në zonë dhe me qetësi realizon për 2-0.

Çfarë nisje!💪KF Flamurtari – KF Llapi 0:2Golashenues: Mergim Pefqeli 12' & Mentor Zhdrella 13'

Gepostet von K.F. Llapi am Montag, 23. September 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme