Loja që vendos titullin – Formacionet zyrtare: Manchester City – Aston Villa

Prishtinë | 22 Maj 2022 | 16:12 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet për ndeshjen Man City – Aston Villa.

‘Citizens’ e kanë fatin e tyre në duar, andaj i duhet vetëm fitore ndaj Aston Villas

Djemtë e Pep Guardiolas kanë vetëm një pikë më shumë se ndjekësi i tyre më i afërt Liverpooli dhe fitorja është opsioni i vetëm i tyre.

Përballë Man City ka Aston Villa që ka pasur paraqitje të mira këtë sezon në ligën angleze.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet për këtë super-ndeshje që fillon në orën 17:00. 

Manchester City:

Aston Villa:

Të ngjashme