Lojtari largohet nga Chelsea, për të kaluar në Serie A

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 18:41 | Nga Ekonomia Online

Chelsea do t’i bëjë disa largime në këtë afat kalimtar,

Chelsea nuk llogaritë në shërbimet e David Zappacostas, Gary Cahill, Victor Moses dhe Danny Drinkwater.

Skuadra londineze do ta shet mbrojtësi spanjoll, që është duke u kërkuar nga Lazio, përcjell lajmi.net.

Chelsea kërkon 15 milionë euro nga shitja e tij, ndrysa skuadra italiane kërkon huazimin me të drejt blerje.

Blutë duan ta shesin atë përfundimisht, në mënyrë që të krijojë fonde për transferimet e reja.

Të ngjashme