Lyon dhe Roma në garë për Mourinhon

Prishtinë | 06 Maj 2019 | 09:10 | Nga Ekonomia Online

Sipas Daily Mail, skuadrat Lyon dhe Roma i janë bashkuar garës për ta përvetësuar trajnerin portugez, Jose Mourinho.

Më parë është raportuar se edhe klubi skocez, Celtic FC, dëshiron të nënshkruajë kontratë me ish-menaxherin e Djajve të Kuq, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mourinhos që i patë rënë reputacioni gjatë kohës në Manchester United, tani si duket ka një varg opsionesh për pozitën e tij të ardhshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme