Mallorca – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Prishtinë | 25 Sht 2019 | 18:03 | Nga Ekonomia Online

Atletico Madrid do të kërkojë fitoren pas një humbje dhe një barazimi në dy ndeshjet e fundit në La Liga.

Skuadra e Diego Simeones, në xhiron e gjashtë të La Ligas, udhëton për t’u takuar me Mallorcan.

Ndeshja mes Mallorcas dhe Atletico Madridit, fillon nga ora 19:00.

Atletico Madrid në pesë ndeshjet e para në La Liga, ka shënuar tri fitore, një barazim dhe një humbje.

Formacionet zyrtare:

Mallorca:

Atletico Madrid:

Të ngjashme