Man United ofron 150 milionë euro për Iscon

Prishtinë | 12 Shk 2018 | 09:10 | Nga

Isco Alarcon ka humbur vendin e tij në skuadrën e parë të Real Madridit dhe po mendon largimin gjatë verës.

Mungesa e minutave në ndeshjet e fundit, ka bërë që shumë skuadra të mëdha evropiane të interesohen për mesfushorin e Real Madridit, Isco Alarcon

Një nga to është edhe Manchester United, sepse spanjolli pëlqehet shumë nga trajneri Jose Mourinho.

Sipas Don Balon, anglezët janë të gatshëm që gjatë verës së ardhshme të paguajnë 150 milionë euro për Iscon.

Por, ata do të kenë konkurrencë të madhe nga rivali i qytetit, Manchester City.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme