Manchester City dhe Chelsea i hyjnë garës për Christian Eriksen

Prishtinë | 17 Jan 2019 | 14:31 | Nga Ekonomia Online

Të dy gjigantët e Premier Ligës, Manchester City dhe Chelsea, kanë shprehur interesimin e tyre për të nënshkruar kontratë me mesfushorin danez, Christian Eriksen.

Ndërsa skuadra më e dëshpëruar për ta përvetësuar futbollistin Eriksen mbetet Real Madridi, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Skuadra spanjolle deri tani ka bërë disa përpjekje për të arritur një marrëveshje me mesfushorin danez.

Të ngjashme