Martohet Mesut Ozil

Prishtinë | 07 Qer 2019 | 16:27 | Nga Ekonomia Online

Lojtari i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai u martua me aktoren dhe modelen turke, Amine Gulse, me një ceremoni festive në Stamboll.

Në dasmën e tij Ozil, është parë duke ecur përkrah nuses së tij dhe i shoqëruar me daullexhinj.

Ish-lojtari i Gjermanisë ka treguar poashtu edhe talentin e tij në vallëzim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme