Mavraj vendos për të ardhmen

Prishtinë | 12 Gus 2016 | 10:16 | Nga

Mërgom Mavraj ka thënë se dëshiron të vazhdojë me Kolnin.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka vetëm edhe një vit kontratë me skuadrën gjermane, Koln.

Por, Mavraj ka thënë se ka nisur bisedimet për kontratën e re dhe të dy palët janë shumë të kënaqura.

“Ka pasur bisedime për kontratën e re dhe të dy palët janë shumë të kënaqura. Unë i jam shumë falënderues Kolnit.

Kam mësuar shumë, veçanërisht në momente të vështira. Natyrisht që mendoj se do ta vazhdoj kontratën”, tha Mavraj gjatë një interviste për Bild.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme