Mbappe i bindur se PSG-ja mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon

Prishtinë | 06 Sht 2020 | 14:05 | Nga Ekonomia Online
Mbappe i bindur se PSG-ja mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon

Humbja në finale e Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munich nuk e ka demoralizuar aspak sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe.

Ky i fundit ka folur pas fitores së Francës kundër Suedisë me golin e tij.

Ai u ngacmua nga gazetarët në lidhje me finalen e humbur dhe u shpreh: “Shumë ekipe kanë humbur finalet dhe i kanë fituar ata vitin pasardhës.

“Duhet të bëjmë mirë. Shpresoj të ndodhë kështu dhe të qëndrojmë të fortë në vazhdim”, tha ai.

Të ngjashme