Mbappe në radarin e gjigantëve të Europës

Prishtinë | 25 Pri 2017 | 18:59 | Nga

Strategu i Citizens është i gatshëm që të paguajë një shumë të madhe të hollash për transferimin e asit të Monaco

Menaxheri i Manchester City, Pep Guardiola, është i gatshëm të paguajë 100 milionë euro për transferimin e Kylian Mbappe.

Asi i Monaco është në radarin e gjigantëve të Europës, përfshirë Real Madrid, Barcelona dhe Paris Saint-Germain.

Por Pep me një ofertë të mundshme prej 100 milionë eurosh do të mundte konkurrencën për ta transferuar atë në Etihad Stadium.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme