Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Vikinguri në epërsi

Prishtinë | 04 Kor 2017 | 19:01 | Nga

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes kualifikuese në mes Trepça ’89 dhe Vikingur në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Në pritje të rikthimit në pjesën e dytë, Trepçës ’89 i duhen 4 gola për t’u kualifikuar.

Pjesa e parë e ndeshjes ka përfunduar ne rezultat 0:2 për Vikingur.

Anghel shënoi në minutën e 37-të për rezultatin 0 me 1, ndërsa vetëm tre minuta më pas Islami shënoi autogol duke dyfishuar epërsinë e mysafirëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme