Messi ia realizon ëndrrën djaloshit nga Afganistani (Video)

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 16:58 | Nga

Leo Messi ia ka realizuar ëndrrën djaloshit nga Afganistani, Murtaza Ahmadi.

I njohur pasi e veshi një fanellë të Messit prej qeseve, Murtaza ishte bërë i njohur për opinionin botëror.
Kjo sigurisht që i ka rënë në sy Messit, i cili më në fund e ka takuar atë.

Vogëlushi e ka realizuar ëndrrën në Doha të Katarit, para miqësors mes Barcelonës dhe Al Ahlit.

https://www.youtube.com/watch?v=rVIC2yiZdjs

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme