Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea-s për Higuain

Prishtinë | 11 Jan 2019 | 15:24 | Nga Ekonomia Online

Milan dhe Juventus e kanë refuzuar ofertën e Chelsea-s për huazimin e Gonzalo Higuain, sipas Tuttosport.

Të Kaltrit kishin shpresuar që ta sigurojnë firmën e argjentinasit në një marrëveshje të përkohshme deri në fund të sezonit, pasi kishin mbajtur bisedime me vëllanë e tij në Londër.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme