Milan dhe Valencia të interesuara për Falcacon

Prishtinë | 25 Shk 2019 | 09:48 | Nga Ekonomia Online

Sipas Don Balon, të dy skuadrat AC Milan dhe Valencia janë të interesuara që ta përvetësojnë sulmuesin kolumbian, Radamel Falcao.

E ardhmja e Falcaos në Monako është e pasigurt, megjithatë skuadra dëshiron t’i vazhdojë kontratën atij, shkruan Goal.

Më parë është raportuar se futbollisti 33 vjeçar është i gatshëm që të kthehen në La Liga dhe transferimi në Milan do të ishte një sukses për të.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme