Milan e do me çdo kushte lojtarin e Napolit

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 17:43 | Nga Ekonomia Online

Pasi dështoi në Cesc Fabregas, Milan po e kërkon një tjetër sulmues.

Milan është duke e kërkuar me çdo kushte transferimin e një mesfushori edhe pse tashmë ka transferuar Lucas Paquetan.

Skuadra italiane është duke tentuar ta transferojë mesfushorin e Napolit, Amadou Diawara, përcjell lajmi.net.

21-vjeçari është edhe në radarin e Tottenhamit dhe Wolves, ndërsa rosonerët janë duke i prirë garës.

Javë më herët, Napoli e kishte refuzuar një ofertë të Milanit, ndërsa ata vazhdojnë ta kërkojnë transferimin e tij. /Lajmi.net/

Të ngjashme