Milan ka tre opsione për trajner të ri

Prishtinë | 25 Tet 2017 | 09:59 | Nga

Vincenzo Montella mund të mbetet pa punë shumë shpejtë nëse vazhdon me rezultate të dobëta

Milan ka tubuar vetëm 13 pikë në nëntë xhiron e deritanishme, derisa renditet në vendin e njëmbëdhjetë në Serie A.

Nëse skuadra vazhdon me paraqitje të dobëta, trajneri Vincenzo Montella mund të mbetet pa punë shumë shpejtë.

Sipas gazetës “Tuttosport”, drejtuesit e Milanit janë duke menduar për trajnerin e ri dhe kanë tre opsione, fjala është për Walter Mazzarrin, Paulo Sousan dhe Gennaro Gattuson.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme