Milani me ofertë për Sensin

Prishtinë | 05 Mar 2019 | 12:44 | Nga Ekonomia Online

Milani pritet të bëjnë ofertë për mesfushorin e Sassuolos,  Stefano Sensi, sipas Calcio Mercatos.

Mesfushori është paraqitur në 20 ndeshje në Serie A këtë stinor, duke shënuar një gol dhe duke i regjistruar dy asistime.

Performanca e tij kundër Milanit në vikend e ka konfirmuar përk lubin që ai i përket së ardhmes, dhe se klubi pritet që ta provojë transferimin e tij gjatë verës.

Të ngjashme