Milani ngushton avantazhin, shënon Zlatan Ibrahimoviç

Prishtinë | 08 Mar 2020 | 16:57 | Nga Ekonomia Online

Skuadra e Milanit ka arritur që të shënoi golin e parë dhe të ngushtoi epërsinë e Genoas në Serie A.

Në ‘San Siro’, Milani dhe Genoa janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 26’të në kampionatin italian.

‘Rossonerët’ tani kanë arritur që të shënojnë golin e parë, për të ngushtuar epërsinë e Genoas në 1-2.

Golin e parë për Milanin në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi, Zlatan Ibrahimovic, në minutën e 77’të. 

Të ngjashme