Milot Rashica flet për problemin që pati në ndeshjen Werder – Augsburg

Prishtinë | 11 Shk 2019 | 11:27 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka thënë zëvendësimi i tij në ndeshjen Werder Bremen – Augsburg erdhi si një masë parandaluese.

Ai ka arrit t’i realizojë dy super gola brenda 30 minutave ndaj skuadrës gjermane Augsburg, transmeton Klan Kosova.

Së fundmi futbollisti 22 vjeçar është ankuar se po e ndjen një dhembje në shpinë, të cilën ai nuk e konsideron të jetë problem serioz. Dhe kjo dhembje iu shfaq atij edhe gjatë kësaj ndeshje.

“Nuk është dëmtim i madh, thjesht ndjeva dhembje në shpinë”.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ndeshje ku Rashica realizoi dy gola, klikoni në linkun e më poshtëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme