Milot Rashica starton kundër Bayernit

Prishtinë | 21 Nën 2020 | 14:54 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Werder Bremen.

Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart në renditje në këtë fillim sezoni, duke marrë sa më shumë pikë, që për fund do të jenë jetike, raporton Gazeta Express.

Bayern Munich:

Werder Bremen:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme