Miranda rikthehet në paraqitjen kundër Romës

Prishtinë | 17 Jan 2018 | 17:13 | Nga

Inter ka mare një lajm shumë të mirë, para ndeshjes me Romën që do të zhvillohet të dielën mbrëma

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti mund të llogarit në Mirandan për ndeshjen e ardhshme në Serie A ndaj Romës.

Miranda mungonte që nga 23 dhjetori, kur ishte lënduar në humbjen ndaj Sassuolos.

Por, Premium Sport shkruan se braziliani tashmë është rikuperuar plotësisht dhe pritet të luajë nga fillimi kundër Romës të dielën në Giusspeppe Meazza.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme