Mkhitaryan ka një mesazh për Mourinhon

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 08:37 | Nga

Henrikh Mkhitaryan beson se e meriton të luaj te skuadra e Manchester United.

Mesfushori armen i ka dërguar një mesazh të qartë trajnerit Jose Mourinho duke i bërë me dije se do të luftoj deri në fund për një vend në formacionin e Unitedit.

“Unë e di se mund të kem sukses te Manchester United dhe të jem lojtar kyç i kësaj skuadre në këtë ligë”

“Këto janë sfida për mua dhe do të luftoj deri në fund që të luaj sa më shumë, sepse unë nuk dorëzohem”, tha armeni. (Telegrafi)

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme