Munir nuk do ta vazhdojë kontratën në Barcelonë

Prishtinë | 04 Jan 2019 | 14:46 | Nga Ekonomia Online

Sipas Mundo Deportivos, sulmuesi spanjoll Munir El Haddadi Mohamed e ka njoftuar skuadrën e Barcelonës se ai nuk dëshiron që të nënshkruajë një marrëveshje të re.

Kontrata e futbollistit 23 vjeçar pritet të skadojë në fund të këtij sezoni, shkruan Goal.

Ndërsa Sevilla, West Ham dhe Napoli, janë në mesin e disa klubeve të mëdha të cilat janë të interesuara të nënshkruajnë kontratë me të.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme