Munishi: Ju garantoj që lojtarët e mi janë me të përgatitur se shumë lojtarë të tjerë të Kombëtares

Prishtinë | 17 Nën 2020 | 20:43 | Nga Ekonomia Online

Ismet Munishi nuk është ndalur këto dy javë sa kanë zgjatur ndeshjet e Kombëtareve duke folur për Kosovën dhe futbollistët e saj

Ballkani ka të ftuar dy futbollistë të Kosova A, Mirlind Dakun dhe sot është ftuar edhe Armend Thaçi.

E pas shumë reagimeve që ka bërë këto ditë, Munishi përsëri ka reaguar me një status në rrjetin social facebook, ku nuk ka përmendur emra, por ka thënë se futbollistët e tij janë shumë të përgatitur.

Vlenë të theksojmë se për reagimin në fjalë, Munishi ka reaguar duke thënë se fjala nuk është për Kosova U21 por për Kombëtaren A të Kosovës.  

Të ngjashme