Napoli hyn në garë për Zahan

Prishtinë | 01 Gus 2019 | 09:55 | Nga Ekonomia Online

Napoli ka hyrë në garë për yllin e Crystal Palace, Wilfried Zaha, raporton Daily Mail.

Gjiganti i Serisë A në këtë afat kalimtar ka qenë e frustruar, pasi ka dështuar të sigurojë shërbimet e James Rodriguezit e Nicolas Pepe, transmeton Koha.net.

Por, duket se Zaha është tani i pëlqyeri i Carlo Ancelottit dhe pjesëmarrja në Ligën e Kampionëve mund të jetë një opsion i rëndësishëm për përfaqësuesin e Bregut të Fildishtë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme