Ndeshje e zjarrtë, Prishtina rikthen epërsinë

Prishtinë | 23 Jan 2021 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Prishtina ka arritur ta rikthejë epërsinë ndaj Dritë në ndeshjen e Superkupës dhe tani rezultati është 2:1.

Ishte Besnik Krasniqi i cili realizoi nga penalltia në minutën e 21-të, shkruan Gazeta Express.

Paraprakisht shënuan Qëndrim Zyba dhe Kastriot Rexha.

Kjo ndeshje po zhvillohet në Antalya të Turqisë, atje ku të dy ekipet po kryejnë fazën përgatitore para stinorit pranveror.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme