Ndizet sfida në “Fadil Vokrri”, Prishtina shënon golin e dytë

Prishtinë | 05 Gus 2021 | 21:54 | Nga Ekonomia Online

Prishtina ka arritur ta shënojë golin e dytë për rezultatin 2:1 në sfidën që po e zhvillon sonte ndaj Bodo/Glimtit.

Ka qenë mbrojtja mysafire që ka bërë një gabim amatores duke shënuar autogol për t’i dhënë epërsinë kampionëve të Kosovës.

Janë edhe 5 minuta lojë deri ën fund dhe Prishtina duket shumë afër sfidë së parë të rrethit të tretë në Conference League.

Të ngjashme