Ndodh në Shqipëri, ndeshja e boksit “zhvendoset” jashtë ringut, edhe tifozët përleshen me karrige

Prishtinë | 18 Sht 2021 | 18:57 | Nga Ekonomia Online

Sherr në ndeshjen finale të kampionatit shqiptar të boksit.

Pas ndeshjes mes Alban Beqirit të Tiranës dhe Arjon Kajoshit të Vllaznisë tifozë e boksierë të të dy ekipeve kanë zbritur në parket dhe janë përplasur fizikisht.

“Mbreti” i UFC ndryshon sport, nënshkruan me ekipin rus të futbollit – Gaz…

Ndeshja u fitua nga Kajoshi i Vllaznisë, por tifozët, trajnerët dhe boksierët e Tiranës nuk ishin dakord me këtë rezultat duke sjellë përleshje.

VIDEO

Të ngjashme