Nëse Modriqi largohet, Reali ofron 200 milionë euro për Eriksenin

Prishtinë | 05 Gus 2018 | 12:17 | Nga

Real Madridi ka kthyer vëmendjen kah mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, në rast të largimit të Luka Modriqit.

Sipas “Don Balon”, madrilenët janë të gatshëm të shpenzojnë deri 200 milionë euro për danezin, por vetëm nëse Modriq ik nga “Mbretërit”.

Modriq po kërkohet nga Interi dhe Reali tashmë ka bërë gati listën e zëvendësuesve nëse mbetet pa yllin kroat.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme