Neymar debuton në fundjavë me PSG-në

Prishtinë | 11 Gus 2017 | 14:00 | Nga

Neymar u transferua tek PSG nga Barcelona për një shifër rekord prej 222 milionë euro.

Megjithatë, pritjes së yllit brazilian i ka ardhur fundi dhe ai do të mund të debutoj këtë fundjavë.

Federata Franceze e futbollit ka konfirmuar se Neymar mund të debutoj këtë javë, kur “parisienët” do të përballën me Guingampin të dielën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme